Novinky

O aplikaci Patriot Welding Process se píše v časopise Konstrukce

8. 1.

V odborném časopise Konstrukce č. 5/2013 byl uveřejněný článek o aplikaci Patriot Welding Process. Celý článek si nyní můžete přečíst online.

Vánoční sleva 25%

10. 12.

Zvýhodněná nabídka softwarové edice Profi (je časově omezena – platí při uzavření smlouvy do 31. prosince 2013). Sleva činí 25% z původní ceny edice Profi.

Aktualizace aplikace 1.10

25. 9.

Aktualizace aplikace Patriot Welding Process na verzi 1.10 přináší plnou podporu aktualizované normy EN 287-1, změny A2 v normě ISO 15614-1, možnost online vyhledávání svářečů v registru CWS-ANB a další spoustu novinek. Stahujte ze sekce Ke stažení a přijďte navštívit náš stánek na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Nová verze přináší řadu vylepšení

28. 2.

Dnes vydaná verze 1.9 aplikace Patriot Welding Process přináší řadu drobných vylepšení a oprav a vychází poprvé také v německém jazyce. Z novinek jmenujme např. sledování potvrzení platnosti svářečských certifikátů každých 6 měsíců, možnost upravovat zakázku i po přepnutí do přípravy nebo výroby nebo tisk přehledu výrobních zkoušek. Stahujte aktualizovanou verzi ze sekce Ke stažení.

Článek na stránkách CWS ANB

31. 1.

Na webových stránkách České svářečské společnosti ANB vyšel článek o aplikaci Patriot Welding Process. Přečtěte si celý článek na stránkách CWS ANB.

Byla vydána verze 1.8

18. 12.

Dnes jsme vydali aktualizovanou verzi 1.8 aplikace pro efektivní řízení svařovacích procesů Patriot Welding Process. Aktualizace přidává nové funkce a opravuje chyby předchozí verze.

Zobrazit kompletní přehled změn »

Verze 1.7 je k dispozici ke stažení

12. 10.

Společnost dataPartner dnes vydala aktualizovanou verzi 1.7 aplikace pro efektivní řízení svařovacích procesů Patriot Welding Process. Aktualizace opravuje mj. chyby v kvalifikacích WPS a WPQR v závislosti na druhu svaru, druhu materiálu a polotovaru. Stahujte aktualizovanou verzi ze sekce Ke stažení.

Patriot Welding Process v Brně

28. 8.

Společnost dataPartner představí aplikaci Patriot Welding Process na Mezinárodním strojírenském veletrhu, který se koná od 10. do 14. září v Brně.

Aktualizace normy ČSN EN 287-1

1. 4.

Dnes vstupuje v platnost aktualizovaná norma ČSN EN 287-1. Tato nová norma nahrazuje vydání z roku 2004 a zavádí nové definice, doplňuje nové metody svařování a mění některé rozsahy kvalifikace.